Новини ЖК "Писанковй"

Чому варто жити в Коломиї?

Коломия – перспективне, спокійне та зручне для життя місце, неподалік від Івано-Франківська. В останні роки самоврядування міста стимулює ріст економіки, намагається сформувати сприятливий клімат для інвестицій та підвищити якість життя мешканців. Ми розкажемо, чому варто купити квартиру в Коломиї та де це краще зробити.

5 причин, чому варто жити  в Коломиї

Кожне місто має певні переваги, які отримують його мешканці і Коломия, незважаючи на низьку впізнаваність та відносно невелике населення приваблює багатьох українців завдяки:

  1. Можливостям для бізнесу

За даними місцевої влади в Коломиї на 10 000 населення працює 96 малих підприємств, що майже вдвічі більше ніж обласний показник, та на третину вище ніж загальноукраїнський. Якщо ви не знаєте де починати бізнес, почніть його тут!

  1. Наявністю робочих місць

В місті процвітає комерція, промисловість та ринок нерухомості. За офіційною статистикою ці галузі надають робочі місця близько 62% мешканців. Недавнє ж відкриття заводу «Leoni» міжнародного концерну Leoni AG додатково принесе ще понад 4 000 робочих місць. В Коломиї легко знайти роботу.

  1. Доступним житлом

Вартість квартири в новобудові в Коломиї нижче ніж середні ціни в західному регіоні, що дозволяє новим мешканцям оселитись в новому та комфортному помешканні, а не в старій «панельці» з вторинного ринку. Окрім того купити квартиру в Коломиї в новобудові можна безпосереднього в надійного забудовника з хорошою репутацією на місцевому та українському ринку.

  1. Екологією

Місто знаходиться в одному з найбільш екологічно-чистих регіонів України, неподалік від карпатського гірського хребта. Відсутність підприємств важкої промисловості та мальовнича природа роблять Коломию безпечною для проживання і потенційно привабливою для туристів.

  1. Благоустроєм

Тільки в 2018-му завдяки місцевій владі та громадській ініціативі в місті реалізували цілий ряд проектів по облаштуванню тротуарів, паркових та прибудинкових території та ремонту доріг. Виділені ж з Державного Бюджету кошти дозволять в найближчому майбутньому звести сучасний та великий басейн H2O Classic, що зробить Коломию ще комфортнішою для мешканців.

Окрім того, тут діє центр розвитку Smartum та академія розвитку «Крок за кроком», в яких ваші діти зможуть кожного дня вивчати щось нове, поки ви успішно вестимете справи власного підприємства!

Прогресивному місту сучасне житло від «МЖК Експрес 24»

Незважаючи на позитивну динаміку розвитку міста ще до недавна купити квартиру в новобудові було практично неможливо. Місцевий ринок пропонував в основному вторинне житло не кращої якості, проте ситуація змінилась після зведення МЖК Експрес 24 нового житлового комплексу – «Писанковий».

«Писанковий» – це сучасний та концептуальний будинок, побудований з використанням технологій енергозбереження, який надає мешканцям міста зручне житло. Тепер ви можете купити квартиру в Коломиї Без посередників, за вигідними умовами а при необхідності і в розстрочку. МЖК Експрес 24 працює на ринку нерухомості України вже  понад 15 років та гарантує якість користування та обслуговування вашого нового дому.

Квартири в ЖК «Писанковий» від забудовника – те, чого бракувало для комфортного проживання в Коломиї!

Top