Новини ЖК "Писанковй"

7 причин чому варто оселитися у житловому комплексі «Писанковий»

Невелике місто Коломия завдяки сприятливим умовам для ведення бізнесу і комерції швидко розростається та привертає до себе увагу інвесторів та підприємців. Проте на фоні стрімкого економічного розвитку купити нерухомість у Коломиї можна переважно на вторинному ринку і не найкращої якості. Щоб виправити цю проблему, та запропонувати житло, яке дійсно варте цього міста ми звели неподалік від музею Писанки ЖК «Писанковий».

 

7 причин чому варто оселитися у житловому комплексі «Писанковий»

 

ЖК Писанковий від МЖК Експрес 24 вигідно виділяється на житловому ринку Коломиї рядом показників:

  • Сучасні технології будівництва та матеріали – з часів «хрущовок» технології будівництва значно просунулись вперед, стали безпечнішими і дозволяють зводити дійсно зручне житло. Тому якщо ви вирішили купити квартиру в Коломиї, новобудова ЖК Писанковий – кращий вибір. Більше ніяких холодних стін, тонких перегородок та незручних планувань, живіть комфортно.
  • Прокладено нові інженерні комунікації – забудьте про жовту воду з іржею, «шумні» батареї та слабку електропроводку. Якісне житло у Коломиї позбавлене цих недоліків завдяки новим, надійним інженерним комунікаціям, виготовленим із сучасних композитних матеріалів.
  • Безпека мешканців та їх майна – проникнення до будинку сторонніх осіб обмежується сучасними замками на вхідних дверях, системою домофонів та відеоспостереження. Захист мешканців комплексу забезпечує консьєржна служба, а при виникненні надзвичайних ситуацій – охоронне агентство.
  • Надійний та захищений паркінг для авто – парковка ЖК «Писанковий» обладнана системою відеоспостереження та охороняється професійними службами. Ймовірність викрадення вашого автомобіля чи заподіяння йому шкоди мінімальна.
  • Знаходиться в облаштованому районі в центрі міста – «Писанковий», чи не єдина новобудова в Коломиї, що розташована в центральній частині міста. Це розвинутий район з продуманою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою, вирізняється чистотою та безпекою. Якщо квартира – то в центрі!
  • Пропонується надійним та перевіреним забудовником – МЖК Експрес 24 працює на ринку України вже понад 15 років, та пропонує якісні квартири від забудовника в Коломиї та Івано-Франківську. Компанія вже завершила ряд проектів по зведенню багатоквартирних будинків, покупці отримали житло без юридичних складнощів. Репутація забудовника підтверджена реальними справами.
  • Квартиру можна придбати в розтермінування – якщо ресурси не дозволяють купити квартиру в Коломиї відразу, ви можете скористатись програмою розтермінування і внести першим платежем частину від потрібної суми. Послуга розтермінування квартир в Коломиї не надається ні на вторинному ринку ні більшістю забудовників, але ми дбаємо про вас.

Пам’ятайте, ЖК «Писанковий» це не просто спосіб купити квартиру в Коломиї без посередників – це можливість вивести своє життя на якісно новий рівень, мешкаючи в сучасному, зручному та концептуальному домі.

Top