Новини ЖК "Писанковй"

Житловий комплекс Писанковий Коломия ― це мрія, що стала реальністю

Жити потрібно там, де добре. Для цього варто купити квартиру в Коломиї. Тут сучасне життя вирує на вулицях, овіяних легендами. Це місто вміє вражати. Славнозвісний музей Писанки в Коломиї відомий далеко за межами нашої країни. Коли творіння сьогодення спирається на досвід поколінь ― результат неперевершений. Саме так з’явилася ідея створити ЖК Писанковий Коломия. Ідеальне місце для сучасного життя в історичному центрі України.

 

Як вигідно купити квартиру в Коломиї без посередників?

 

На сучасному ринку пропонується багато житла, іноді важко зробити вибір. Місто Коломия може похвалитися не лише славним минулим, але й динамічним розвитком. Обираючи своє помешкання, звертайте увагу насамперед на досвід та компетенцію будівельників.  Сьогодні у вас є прекрасна можливість купити квартиру в Коломиї від забудовника МЖК Експрес-24, перевіреної часом компанії. Сучасне розкішне помешкання буде вашим, якщо оберете житловий комплекс Писанковий. Тут продумана кожна деталь. Все створено для людей, котрі цінують власну свободу та досконалість в кожній дрібниці.

 

5 вагомих причин купити квартиру в
ЖК Писанковий Коломия

 

  1. Новітні технології будівництва. Вам необхідне якісне житло, котре відповідає актуальним вимогам енергоощадження. Для тих, хто вирішив купити квартиру в Коломиї новобудова найкращий варіант. Адже вам потрібне індивідуальне опалення, енергозберігаючі вікна, лічильники на всі види комунальних послуг та якісні вхідні двері. Все це входить у вартість житла, яке ви купуєте.

  2. Перевірена репутація та досвід забудовника МЖК Експрес-24. За 20 років невпинної роботи компанія довела свою надійність. Тисячі сімей Івано-Франківської області насолоджуються європейським рівнем життя. Час і вам приєднатися до них.

  3. Краса та затишок вашої оселі. ЖК Писанковий розташувався в центральній частині міста, поряд з парком та на берегу озера. Обладнаний власною набережною, відпочинковими зонами, спортивним та дитячим майданчиками. Вам дуже сподобається тут жити.

  4. Високий рівень безпеки та комфорту. Відеонагляд за територією стане запорукою вашої безпеки. Ваш автомобіль перебуватиме на паркінгу під цілодобовою охороною, тому можете не хвилюватися про збереження майна.

  5. Жодних посередників між вами та будівельною компанією. Для людей, які прагнуть купити квартиру в новобудові Коломия має не багато варіантів. Обираючи своє ідеальне житло від забудовника, ви не витрачаєте зайвого на послуги посередників. Можливі варіанти розтермінування платежів. Купувати напряму завжди вигідно.

 

Сучасний житловий комплекс Писанковий в місті Коломия ― це вдалий вибір. Тут на вас чекає затишок та свобода. Поспішайте придбати своє найкраще житло в мальовничому місті з славним минулим та перспективним майбутнім.

 

Вже сьогодні купити квартиру від забудовника МЖК Експрес 24 можна:

  •       ЖК «Писанковий» у м. Коломия;
  •       ЖК «Millennium ECO» у Івано-Франківську;
  •       ЖК «7 Квартал» поблизу  парку Шевченка у Івано-Франківську.

 

Контакти відділу продажу:
м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58
+380-50-433-14-03

 

Інформаційний центр:
м. Коломия, вул. Петлюри (вул. Шипайла)
+380-95-713-04-50

 

Top